Peugeot 208
1.2 PureTech Allure 2e Eigenaar|Adap-cruise|Clima|Camera|Trekhaak|Carplay|PDC V+A|N.A.P|APK tot 07-2026
Direct kopen, basisprijs: € 13.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.449,-
LEASEPRIJS: € 221,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.689,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure 2e Eigenaar|Adap-cruise|Clima|Camera|Trekhaak|Carplay|PDC V+A|N.A.P|APK tot 07-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 juli 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 111.906 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 221,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-161-GF |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.625 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" lichtmetalen velgen "Taksim"
- LED koplampen
- Metaallak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Peugeot Connect 3D Nav
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Peugeot Connect SOS & Assistance
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera Visioppark 1
- stof/kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- Regensensor inclusief Climate control
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp vóór
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Trekhaak
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve cruise control
- Apple Carplay/Android Auto
- Climate Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Koplampen met PEUGEOT Full LED technology
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Pack City 1
- Pack Connect
- Pack Drive Assist Plus
- Parkeer Sensoren Achter
- Parkeer Sensoren Voor
- RDW-leges